Inici Café Teatre Díes de futbol CampionatsFotosTreballQué pots trobar Qui Som On estem Contacta

  La Jornada Classificació Altres Comp. Eurocopa '16 Equips  
Eurocopa - 10 de Juny al 10 de Juliol 2016
Día Hora Gr.  
1 10/06 21:00 A Francia     Rumanía
2 11/06 15:00 A Albania     Suiza
3 11/06 18:00 B Gales     Eslovaquia
4 11/06 21:00 B Inglaterra     Rusia
5 12/06 15:00 D Turquía     Croacia
6 12/06 18:00 C Polonia     Irlanda del Norte
7 12/06 21:00 C Alemania     Ucrania
8 13/06 15:00 D ESPANYA     Rep.Checa
9 13/06 18:00 E Rep.Irlanda     Suecia
10 13/06 21:00 E Bélgica     Italia
11 14/06 18:00 F Austria     Hungría
12 14/06 21:00 F Portugal     Islandia
13 15/06 15:00 B Rusia     Eslovaquia
14 15/06 18:00 A Rumanía     Suiza
15 15/06 21:00 A Francia     Albania
16 16/06 15:00 B Inglaterra     Gales
17 16/06 18:00 C Ucrania     Irlanda del Norte
18 16/06 21:00 C Alemania     Polonia
19 17/06 15:00 E Italia     Suecia
20 17/06 18:00 D Rep.Checa     Croacia
21 17/06 21:00 D ESPANYA     Turquía
22 18/06 15:00 E Bélgica     Rep.Irlanda
23 18/06 18:00 F Islandia     Hungría
24 18/06 21:00 F Portugal     Austria
25 19/06 21:00 A Suiza     Francia
26 19/06 21:00 A Rumanía     Albania
27 20/06 21:00 B Eslovaquia     Inglaterra
28 20/06 21:00 B Rusia     Gales
29 21/06 18:00 C Irlanda del Norte     Alemania
30 21/06 18:00 C Ucrania     Polonia
31 21/06 21:00 D Croacia     ESPANYA
32 21/06 21:00 D Rep.Checa     Turquía
33 22/06 18:00 F Hungría     Portugal
34 22/06 18:00 F Islandia     Austria
35 22/06 21:00 E Suecia     Bélgica
36 22/06 21:00 E Italia     Rep.Irlanda
 
 
Octaus de Final
37 25/06 15:00 OF 2n GrA     2nGrC
38 25/06 18:00 OF 1er GrB     3er GrACD
39 25/06 21:00 OF 1er GrD     3er GrBEF
40 26/06 15:00 OF 1er GrA     3er GrCDE
41 26/06 18:00 OF 1er GrC     3er GrABF
42 26/06 21:00 OF 1er GrF     2nGrE
43 27/06 18:00 OF 1er GrE     2nGrD
44 27/06 21:00 OF 2n GrB     2nGrF
 
 
Quarts de Final
45 30/06 21:00 QF 1er Partit 37     1er Partit 39
46 01/07 21:00 QF 1er Partit 38     1er Partit 42
47 02/07 21:00 QF 1er Partit 41     1er Partit 43
48 03/07 21:00 QF 1er Partit 40     1er Partit 44
 
 
Semifinals
49 06/07 21:00 SF 1er Partit 45     1er Partit 46
50 07/07 21:00 SF 1er Partit 47     1er Partit 48
 
 
FINAL
51 10/07 21:00 F 1er Partit 49     1er Partit 50