Inici Café Teatre Díes de futbolCampionatsFotosTreballQué pots trobar Qui Som On estem Contacta

  La Jornada Classificació Quiniela Equips Alemanya '06  
Grup A
Día Hora Equips
Divendres 09/06/2006 18.00 Alemanya 4 2 Costa Rica
21.00 Polonia 0 2 Equador
Dimecres 14/06/2006 21.00 Alemanya 1 0 Polonia
Dijous 15/06/2006 15.00 Equador 3 0 Costa Rica
Dimarts 20/06/2006 16.00 Equador 0 3 Alemanya
16.00 Costa Rica 1 2 Polonia
Grup B
Día Hora Equips
Dissabte 10/06/2006 15.00 Anglaterra 1 0 Paraguai
18.00 Trinitat i Tobago 0 0 Suecia
Dijous 15/06/2006 18.00 Anglaterra 2 0 Trinitat i Tobago
21.00 Suecia 1 0 Paraguai
Dimarts 20/06/2006 21.00 Paraguai 2 0 Trinitat i Tobago
21.00 Suecia 2 2 Anglaterra
Grup C
Día Hora Equips
Dissabte 10/06/2006 21.00 Argentina 2 1 Costa de Marfil
Diumenge 11/06/2006 15.00 Serbia i Montenegro 0 1 Holanda
Divendres 16/06/2006 15.00 Argentina 6 0 Serbia i Montenegro
18.00 Holanda 2 1 Costa de Marfil
Dimecres 21/06/2006 21.00 Holanda 0 0 Argentina
21.00 Costa de Marfil 3 2 Serbia i Montenegro
Grup D
Día Hora Equips
Diumenge 11/06/2006 18.00 Mèxic 3 1 Iràn
21.00 Angola 0 1 Portugal
Divendres 16/06/2006 21.00 Mèxic 0 0 Angola
Dissabte 17/06/2006 15.00 Portugal 2 0 Iràn
Dimecres 21/06/2006 16.00 Portugal 2 1 Mèxic
16.00 Iràn 1 1 Angola
Grup E
Día Hora Equips
Dilluns 12/06/2006 21.00 Italia 2 0 Ghana
18.00 Estats Units 0 3 República Xeca
Dissabte 17/06/2006 21.00 Italia 1 1 Estats Units
18.00 República Xeca 0 2 Ghana
Dijous 22/06/2006 16.00 República Xeca 0 2 Italia
16.00 Ghana 2 1 Estats Units
Grup F
Día Hora Equips
Dilluns 12/06/2006 15.00 Australia 3 1 Japó
Dimarts 13/06/2006 21.00 Brasil 1 0 Croacia
Diumenge 18/06/2006 18.00 Brasil 2 0 Australia
15.00 Japó 0 0 Croacia
Dijous 22/06/2006 21.00 Croacia 2 2 Australia
21.00 Japó 1 4 Brasil
Grup G
Día Hora Equips
Dimarts 13/06/2006 18.00 França 0 0 Suïssa
15.00 Corea del Sud 2 1 Togo
Diumenge 18/06/2006 21.00 França 1 1 Corea del Sud
Dilluns 19/06/2006 15.00 Togo 0 2 Suïssa
Divendres 23/06/2006 21.00 Suïssa 2 0 Corea del Sud
21.00 Togo 0 2 França

PRIMERA FASE
Grup H
Día Hora Equips
Dimecres 14/06/2006 15.00 ESPANYA 4 0 Ucraina
18.00 Tunissia 2 2 Arabia Saudí
Dilluns 19/06/2006 21.00 ESPANYA 3 1 Tunissia
18.00 Arabia Saudí 0 4 Ucraina
Divendres 23/06/2006 16.00 Ucraina 1 0 Tunissia
16.00 Arabia Saudí 0 1 ESPANYA


OCTAUS DE FINAL
Día Hora Equips
Dissabte 24/06/2006 17.00 Alemanya 2 0 Suècia
21.00 Argentina 2 1 Mèxic
Diumenge 25/06/2006 17.00 Anglaterra 1 0 Equador
21.00 Portugal 1 0 Holanda
Dilluns 26/06/2006 17.00 Italia 1 0 Australia
21.00 Suïssa 0 0* Ucraina
Dimarts 27/06/2006 17.00 Brasil 3 0 Ghana
21.00 ESPANYA 1 3 França

QUARTS DE FINAL
Día Hora Equips
Divendres 30/06/2006 17.00 Alemanya 1* 1 Argentina
21.00 Italia 3 0 Ucraina
Dissabte 01/07/2006 17.00 Anglaterra 0 0* Portugal
21.00 Brasil 0 1 França

SEMIFINALS
Día Hora Equips
Dimarts 04/07/2006 21.00 Alemanya 0 2 Italia
Dimecres 05/07/2006 21.00 Portugal 0 1 França

TERCER I QUART
Día Hora Equips
Dissabte 08/07/2006 21.00 Alemanya 3 1 Portugal

FINAL
Día Hora Equips
Diumenge 09/07/2006 20.00 ITALIA 1* 1 França